داشتن یک ساختمان موقت باعث زیبایی و جذابیت ظاهری در کسب و کار شما می شود و ویژگی هایی را ارائه می دهد که برای رشد شغلی شما مهم است. ما می توانیم برای رفع نیازهای کسب و کار شما ، ویژگی های خاصی را طراحی کرده و بسازیم.

دوام بالا

از آنجا که قطعات پیش ساخته باید در حمل و نقل سالم بمانند، آن ها اغلب از دوام بالایی برخوردار هستند. با این کار از آسیب در مسیر کارخانه تا محل ساختمان جلوگیری می شود. این باعث می شود پروژه شما نیز دوام بیشتری داشته باشد. قطعات کاملاً دقیق و کارخانه ای هستند و بیشترین پایداری را در هر قطعه دارند. ساختمان های پیش ساخته با وجود افزودنی هایی برای پایداری بیشتر مانند دیوارهای مسلح و تیرهای پشتیبانی، بسیار دوام بیشتری نسبت به همتایان سنتی خود دارند.

ساخت آسان در مکان های مختلف

ساخت ساختمان در یک مکان دور افتاده می تواند بسیار مشکل باشد. آوردن تعداد زیادی کامیون و مواد به محل های دور افتاده، جنگلی صعب العبور می تواند خطرناک و گران باشد. اگر قصد ساخت مدرسه ای در یک محیط دور از دسترسی را دارید بهترین انتخاب استفاده از ساختمان های پیش ساخته مدارس است. با استفاده از این سازه ها حمل و نقل و خطر به حداقل رسیده و با هزینه ای مقرون به صرفه به هدف خود خواهید رسید.
کامیون ها و مواد کمتری در محوطه مدرسه باعث می شوند، سر و صدا کمتری تولید شده و آلاینده ها و تحریک کننده هایی ک باعث آلودگی فضا می شوند کاهش یابد.

راندمان انرژی بالا

این واقعیت که شما می توانید مجموعه مدارس پیش ساخته را با مشخصات کامل طراحی کنید ، گنجاندن یک راه حل کارآمد در مصرف انرژی را بسیار آسان می کند. ساختمان های فولادی پیش ساخته از تهویه طبیعی به جای هوای گردش یافته استفاده می کنند و همچنین می توانند برای گزینه های انرژی خورشیدی مناسب باشند. این گزینه ها باعث می شود ساختمان شما از نظر اقتصادی کارآمدتر شود

ساختمان پیش ساخته ضد زلزله

ساختمان پیش ساخته ضد زلزله یکی از محصولات مناسب برای مناطق زلزله خیز است. انتخاب و کیفیت مصالح ساختمانی در مناطقی که در معرض خطر لرزه ای زیادی هستند نقش مهمی ایفا می کند. در صورت وقوع زلزله ، برای اطمینان از ایمنی ساکنان و همچنین عمر مفید طولانی ساختمان ها باید از ریزش ساختمان ها جلوگیری کرد.
هر خانه ای در جهان ساخته شده است تا در برابر گرانش مقاومت کند. فکر زیادی در مورد نیروهای افقی نمی شود زیرا در مقایسه ، نیروی باد حداقل است و موج های خطرناک ناشی از زلزله نادر است و مردم معمولا تمایل به سرکوب حوادث نادر ندارند. در نتیجه، ناگهان ، یک زمین لرزه به بزرگی چند ریشتر جان هزاران نفر را می گیرد.
بلایای طبیعی ناگهانی، خطرناک و قدرتمند هستند. آن ها تهدیدی جدی برای جوامع سراسر کشور محسوب می شوند. حرفه ای ها آموخته اند که برخی بلایا مانند طوفان ها ، کولاک ها و گردبادها را پیش بینی کنند ، اما هنوز زلزله ها به اندازه کافی جدی گرفته نمی شوند. زمین لرزه هایی به هر بزرگی می توانند در هر زمان از سال رخ دهند و تقریباً هیچ نشانی نداشته باشند. آن ها می توانند مناطق دور افتاده کوچک را تحت تأثیر قرار داده و یا شهرهای بزرگ را ویران کنند.

کیفیت در تولید بتن پیش ساخته
متخصصان ایمنی هنگام طراحی ساختمان های مقاوم در برابر زلزله، استحکام کافی عمودی و جانبی (به طور خاص جانبی) را توصیه می کنند. سازه ها تمایل دارند که حرکت عمودی ناشی از زمین لرزه ها را بهتر از حرکت جانبی یا افقی انجام دهند. با این حال ، زلزله ها نیروهای جهت دار جدید را معرفی می کنند که ممکن است برای آنها آماده نشده باشند.
در صورت وقوع زلزله ، ابعاد کافی از عناصر بتونی پیش ساخته می تواند از اهمیت حیاتی برخوردار باشد. جدای از محاسبات ساختاری ، کیفیت مواد و استاندارد تولید در این زمینه بسیار مهم است. در یک کارخانه مدرن ساخت ساختمان پیش ساخته ضد زلزله، دیوارها و کفه های با کیفیت بالا در یک محیط کنترل شده تولید می شوند. ساختمان های پیش ساخته ضد زلزله انواع مختلفی از ساختمان ها از قبیل ساختمان نگهبانی، ویلایی، مدیریتی، خوابگاه های نظامی، اسکان های فوری و … را شامل می شوند.
چرا بتن در برابر زلزله بسیار مقاوم است
بتن قادر است تأثیرات شدید را جذب کند ، به این معنی که می تواند در برابر نیروهای فشار قوی مقاومت کند. آرماتور در عنصر بتونی در ساختمان های پیش ساخته نیروهای کششی اتفاق می افتد. ترکیبی از مقاومت فشرده سازی بتن و مقاومت کششی آرماتور (بتن مسلح) منجر به محافظت بهینه در برابر بارهای زیاد می شود. اتصالات بین عناصر بتونی پیش ساخته منفرد نیز نقش مهمی دارند زیرا علاوه بر سایر نیروها، آن ها باید در برابر نیروی برشی نیز مقاومت کنند.

ساخت و ساز مقاوم در برابر زلزله با عناصر بتونی پیش ساخته
برخی از شهرها به طور مداوم تحت تأثیر زمین لرزه قرار دارند. بنابراین استفاده از ساختمان های پیش ساخته ی ضد زلزله برای این مناطق گزینه ای عالی به شمار می رود. مشتری ها معمولا در این مناطق استفاده از ساختمان های پیش ساخته ضد زلزله را ترجیح میدهند زیرا با این روش ساخت و ساز می توان ساخت و ساز ضد زلزله را با ایجاد مسکن ارزان قیمت ترکیب کرد. ساختمان های پیش ساخته با دیواره های جامد با کیفیت بالا ساخته شده اند و خطر سقوط ساختمان ها بیشتر کاهش می یابد.
بزرگترین تصور غلط این است که خانه های پیش ساخته پوستی هستند و به راحتی از هم جدا می شوند. این به دلیل فیلم هایی است که در مورد پارک های متحرک در طوفان ها در تلویزیون می بینیم. واقعیت موضوع این است که خانه های جدید پیش ساخته به همان اندازه ی خانه های معمولی قوی و محکم ساخته می شوند.
یک رویکرد منحصر به فرد برای ادغام فن آوری ساخت و ساز با تقریباً هر نوع پایه باعث می شود خانه های پیش ساخته تقریباً برای هر زمین ، آب و هوا یا طراحی خاصی سازگار باشند. انواع فونداسیون شامل استیل ها، زیرزمین ها، فضای خزنده، تخته های درجه یک ، و همچنین یک طرح پایه منحصر به فرد است.
تثبیت خانه های پیش ساخته
بسته به موقعیت و شرایط خاص خاک ، از روش های مختلفی برای تثبیت پایه های خانه استفاده می شود. خانه های پایه اسلب اغلب فقط به صفحات بزرگ شناور تقویت شده با فولاد احتیاج دارند ، اما در برخی موارد در شرایطی که شرایط خاک ضعیف باشد ، ممکن است تیرهای درجه یک تقویت شده با فولاد نیز لازم باشد. در سایر تنظیمات ، ممکن است پایه ها در سازندهای سنگ پایدار در زیر ثابت شوند. در اکثر مناطقی که زلزله شدید است ، لنگر انداختن عمیق در داخل زمین برای تثبیت پایه ها ممکن است لازم باشد. همکاری نزدیک با مهندسان سازه و مسئولان ساختمان محلی برای ایجاد طرح مناسب و ایمن پایه ، بهترین روش است .

ساختمان های پیش ساخته فولادی ضد زلزله
ساختمان های پیش ساخته فولادی با استانداردهای طراحی در برابر بارهای زلزله طراحی شده اند. چندین سیستم جانبی برای افزایش مقاومت ساختمان های پیش ساخته فولادی در برابر بارهای زلزله استفاده می شود. بیشتر سیستم های مورد استفاده سیستم های فریم بند هستند. در سیستم های قاب مهاربندی ، مهمترین مشکل کمانش این اعضای تحت فشارهای فشرده سازی است.
البته در حال حاضر ، هزینه برای سیستم های قاب مهاربند بیش از حد بالا است. برای ساختمان های صنعتی فولادی ، هزینه ساختمان ها با در نظر گرفتن وزن واحد فولاد محاسبه می شود. هزینه اصلی ساختمان براساس ساخت فلز و نصب ساختمان است. از طرف دیگر ، سیستم های دیواری با مصالح سنگ تراشی برای محافظت از داخل ترجیح داده می شوند. دیوارهای تزئینی سنگ تراشیده شده، اعضای سازه ای هستند که در برابر بارهای فشرده سازی مقاومت می کنند.
دیواره های تزئینی سنگ تراشیده شده، معمولاً بر خلاف سیستم های قاب داربند ، سفت و سخت است زیرا دیوارهای سنگ تراشی در هر دو محور ساخته می شوند.